19 Ekim 2021 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Geleneksel Personel Ayak Tenisi Turnuvası” başladı

Anadolu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Geleneksel Personel Ayak Tenisi Turnuvası” grup maçları başladı. Anadolu Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Selami Sezgin, Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Kuş ve çok sayıda izleyicinin katıldığı turnuvanın ilk maçında Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı ve Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi karşı karşıya geldi. Maç öncesinde Genel Sekreter Prof. Dr. Sezgin tüm takımlara başarılar dileyerek başlama vuruşunu gerçekleştirdi.

Ayak Tenisi Turnuvası’nın ilk maçlarında Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi, Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığını 2-0’lık skorla mağlup ederken Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Ayniyat Saymanlığı arasında oynanan maçta ise gülen taraf yine 2-0’lık skorla Ayniyat Saymanlığı oldu. 7 hafta sürecek turnuvanın finali ise Ekim ayında gerçekleştirilecek.

Anadolu Üniversitesi yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte bu yıl da bireysel ve takım sporları alanında öğrencileri ve personelinin katılacağı çeşitli spor müsabakaları ve etkinlikler düzenlenmeye devam edecek.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar