22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Fizyomer’de fizyoterapistler günü kutlandı

Fizyomer’de fizyoterapistler günü kutlandı
  • 13 Eylül 2017 Çarşamba
  • 2881 kez okundu

8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Günü nedeniyle, Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi'nde bir kutlama gerçekleştirildi. Fizyomer Terapia fizyoterapistleri pasta keserek günlerini kutladı.

Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Tıbbi Direktörü Türkan Tünerir burada yaptığı konuşmada, “Fizik tedavi ve rehabilitasyon, dünyada çok önemli bir branş. Fizyoterapistler ise bu tedavilerde en büyük role sahip kişiler. Fizyoterapistler, kişileri engelli olmaktan koruyan, yaşam kalitesini arttıran ve kişilere  daha sağlık ve engelsiz bir yaşam sunan kişiler. Fizyoterapistlerimiz, rehabilitasyon ekibimizin en önemli elemanlarıdır” diye konuştu.

Fizyoterapistlerin gününü kutlayan Tünerir, “Özverili çalışmaları nedeniyle Fizyomer Terapia Fizyoterapistlerine  teşekkür ediyorum. Meslekteki başarılarını sağlıklı ve mutlu şekilde ömür boyu sürdürmelerini diliyorum” dedi.

“FİZYOTERAPİSTLER BİZİM SAĞ KOLUMUZ”

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İrfan Ünver de fizyoterapistlerin önemine vurgu yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Fizyoterapist arkadaşlarımız, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarının sağ koludur. Bütün tedavilerin yükünü çeken kişilerdir. Hem bedenen, hem zihnen, hem de ruhen yorulan ve emek veren arkadaşlarımızdır. Fizyoterapist arkadaşlarımızın günlerini yürekten kutluyorum.”Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar