13 Aralık 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEVİR TESLİM

Eskişehir İl Sağlık Müdürü  Doç.Dr.Uğur Bilge oldu. 
 
Osmangazi Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı  görevini yürüten Doç. Dr. Uğur BİLGE,Sağlıkta dönüşüm süreci nedeniyle  Sağlık Bakanlığı tarafından Eskişehir İl Sağlık Müdürü olarak atandı.
         
25/8/2017  tarih ve 3016 sayılı Resmi Gazete Yayımlanan  694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı değiştirilerek yeni görev tanımları belirlendi. Taşra teşkilatlarında Kamu Hastaneleri Birlikleri Genel Sekreterlikleri ve Halk Sağlığı Müdürlükleri kapatılarak İl Sağlık Müdürlükleri altında tek çatıda toplandı. Bu kapsamda Doç. Dr. Uğur BİLGE Eskişehir  İl Sağlık Müdürlüğü'nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Dr. Ali MUMCU 'dan devraldı.
         
İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Ali MUMCU devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade ederek Doç. Dr. Uğur BİLGE'ye  yeni görevi için başarı temennilerinde bulundu.
         
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Uğur BİLGE ise Sağlıkta dönüşüm süreci ile önemli bir noktaya gelen sağlık hizmetlerinin bundan sonra da ilimizde artarak devam etmesi için çalışmak üzere görevi devraldıklarını ifade ederek, Dr. Ali MUMCU 'ya şimdiye kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar