13 Aralık 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

UMUT OLDULAR

Aralık ayının son haftası Eskişehir Devlet Hastanesinde kısa aralıklarla, iki gencin beyin ölümü gerçekleşmiştir. Beyin Ölümü gerçekleşen iki gencin organları aileleri tarafından bağışlanarak 9 kişiye umut olmuştur.
        
Eskişehir de evinde kalp krizi geçiren 29 yaşındaki Özgür ÜSTKÜP ve Eskişehir de trafik kazası sonucu beyin kanaması geçiren Ferdi ÇIRACI kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alındı. Hastaların kısa aralıklarla beyin Ölümünün gerçekleşmesi üzerine aileleri organ bağışında bulunmayı kabul etti. Ankara ve İstanbul İllerinden gelen Organ Nakli ekipleri tarafından Eskişehir Devlet Hastanesinde gerçekleşen başarılı bir operasyonla alınan organları,organ bekleyen 9 hastaya hayat verdi. Organları ailesi tarafından bağışlanan merhum gençlerimize Allahtan rahmet acılı ailelerine sabır diliyor ve bu duyarlı davranışları için şükranlarımızı sunuyoruz. Toplumumuzu Organ Bağışı konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar