21 Mayıs 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bilge, Tıp Mezunlarının Heyecanına Ortak Oldu

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Mezunlarının Diploma Törenine Katıldı.
        
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi mezunları ESOGÜ Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle diplomalarını aldılar.
     
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada; Öncelikle bana bu kürsüden sizlere hitap etmeme olanak sağlayan hocalarıma teşekkür ediyorum. 1997 yılında başladığım ESOGÜ’de ki yaşantıma daha sonra uzm. Yrd.doç ve doçent olarak devam ettim ve şu anda da İl Sağlık Müdürlüğü  görevini yürütmekteyim. ESOGÜ köklü bir geçmişi olan, güçlü bir üniversitedir. Halen bulunduğum görev nedeniyle birçok projeye birlikte imza attığımız ve Eskişehir ve tüm Türkiye için sağlığı geliştirme amacını birlikte paylaştığımız saygıdeğer bir kurumdur. Hepimizin ortak amacı Eskişehir tıbbını daha üst seviyelere taşımak ve örnek bir sağlık şehri olmasını sağlamaktır. Sizler de şu anda burada bulunurken, bugünün doktorları, yarının uzman doktorları, öğretim üyeleri ve yöneticilerisiniz. Unutmayın ki tıp dinamik bir yapıdır ve sürekli güncellenen tedavi ve cihazlarla yenilenmektedir. Bu nedenle güncel tıbbı takip etmekten ayrılmayın. Yenilikleri takip edin ve hastalarınıza en iyi en kaliteli hizmeti sunma adına çalışmaya devam edin.
         
Unutmayın ki yaptığınız her iş kadar yapmadıklarınızın da sorumluluğu üstünüzdedir. Takip etmediğiniz gebenin, kanser taramasını yapmadığınız kişinin, ilaç etkileşimini değerlendirmediğiniz hastanın sorumluluğu da sizdedir. Sağlık alanına giren gelişmeleri yakından izlemek, sağlığın gelişmesi için orta ve uzun vadeli stratejiler geliştirmek, insan haklarına ve adaletine uygun şekilde hizmeti yaymak sizin asli görevlerinizdir. Türkiye tıbbının geleceği sizin azminiz, çalışkanlığınız ve dinamizminiz ile şekillenecektir. Unutmayın ki “hekimler; insana insan olarak hizmet etmenin yüce onurunu taşırlar” Bu onur aynı zamanda size emek veren hocalarınızın ve sizden desteğini esirgemeyen anne ve babalarınızındır. Tıp doktoru ünvanını almanız nedeniyle sizleri ve ailelerinizi tebrik ediyor, herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum, dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar