16 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarını İnceledi

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.
         
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Çifteler, Sivrihisar, Alpu Devlet Hastanesi Beylikova, Mihalıççık, İlçelerindeki sağlık kuruluşlarını ayrı ayrı yaptığı ziyarette inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.      
         
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge İlçe ziyaretlerinde Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları inceleyerek idarecilerden bilgiler aldı. Sağlık personeliyle bir araya gelip çalışanların istek ve önerilerini de dinledi. İlçelerdeki hizmet binalarının fiziki şartlarına da bakan Müdür Bilge Alpu İlçe Devlet Hastanesinde poliknikte hasta muayenesi de yaptı.  İnceleme ve değerlendirme bulunduğu ilçe Sağlık kuruluşlarında Serviste yatarak tedavi gören hastaları da ziyaret ederek Başhekimlerden tedavileri hakkında bilgiler aldı, şifa diledi
       
Müdür Bilge ayrıca Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan hastaların evlerine ilçe hastane idarecileriyle birlikte ziyarette de bulunarak yapılan çalışmaları yerinde gördü. Hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenen müdür Bilge, ilçelerde verilen sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini sorarak istek ve önerilerini de dinledi.
      
Müdür Doç.Dr. Uğur Bilge ye ilçe Ziyaretlerinde Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin ve Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Mamur eşlik ettiler.



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar