24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde Prysmian Kablo imzası

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde Prysmian Kablo imzası
  • 15 Kasım 2018 Perşembe
  • 1669 kez okundu

İstanbul’un Yeni Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü gibi Türkiye'nin en önemli projelerinde tercih edilen Prysmian Kablo, son teknolojiye sahip yangına karşı güvenli kabloları ile Eskişehir Şehir Hastanesi’ne de enerji sağlıyor.

Dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group'un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, Eskişehir'de 1 milyar 678 milyon liralık yatırımla yapımı tamamlanan ve 30 Ekim tarihinde hizmete açılan Eskişehir Şehir Hastanesi’nin kablo tedarikini üstlendi.

Şehir hastanelerinde Prysmian Kablo imzası
Eskişehir’in en büyük sağlık yatırımı olarak öne çıkan Eskişehir Şehir Hastanesi için tercih edilen Prysmian Kablo, Türk kablo sektörüne de öncülük etmeye devam ediyor. 30 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen Eskişehir Şehir Hastanesi 254 poliklinik, 35 ameliyathane ve 131 yoğun bakım ünitesi ile hizmet veriyor. Prysmian Kablo, geçen yıl Avrupa'nın en prestijli sağlık yatırımı ödülünü alan Eskişehir Şehir Hastanesi’ne verdiği hizmet ile “Türkiye’yi yarınlara bağlıyoruz” şeklinde tanımladığı firma misyonunu destekliyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi projesi gibi önemli projelerde yer alarak Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmayı sürdüreceklerini ifade eden Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu, “Bugün, Mudanya fabrikamızda 22 bin farklı kablo üretimi yapmaktayız. Tüm faaliyetlerimizi “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” sloganımız doğrultusunda sürdürüyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, ülkemizin geleceğini yarınlara bağlama hedefiyle, bu yıl da çok sayıda prestijli projeye imza attık. İstanbul’un 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Boğazı Denizaltı Kablo Bağlantı Projesi, Marmaray, Ilgaz ve Avrasya Tüneli gibi Türkiye’nin dev projelerine hizmet sağladık. Bugün Eskişehir’in önemli yatırımlarından biri olan Eskişehir Şehir Hastanesi’nde de Prysmian Kablo’nun imzasının olmasından gurur duyuyoruz” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar