24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Dünya Diyabet Günü

"Dünya Diyabet Günü" münasebetiyle, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından, “Diyabet ve Aile” teması ile Eskişehir Halkına yönelik konferans programı gerçekleştirilecektir.

Konferans 21 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 15.00’ de Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda düzenlenecektir. "Diyabet Nedir?" ve "Diyabetin Psikososyal Yönü ve Etkileri" konuları anlatılacaktır. Halkımızı Diyabet hakkında bilinçlendirerek, konuyla ilgili toplumsal farkındalığı artırmanın amaçlandığı konferansın konuşmacıları:

-Eskişehir Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı/Endokrinoloji Uzmanı Doç. Dr. G. Barış CANSU
-Eskişehir Yunusemre Devlet Hastanesi Psikoloji Bölümü/Psikolog Deniz İŞCAN
-Organizasyon sorumlusu; Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi (İrtibat: 0222 2302781 Dahili: 3082-83-84-85 esobezite@gmail.com)

Konferansta, sağlık profesyonelleri tarafından Diyabet ve Aile hakkında halkımıza birbirinden değerli bilgiler aktarılacaktır. Bu konferans vesilesiyle Halkımıza, konunun uzmanlarından oluşan profesyonellerle bir araya gelme ve sorularını doğrudan kendilerine yöneltebilme imkânı sunulmuş olacaktır. Konferansın süresi 2 saat sürecek şekilde planlanmıştır.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar