29 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİNDE AKREDİTASYON ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİNDE AKREDİTASYON ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
  • 17 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 2079 kez okundu

Dünyada kalite ve akreditasyon faaliyetlerinin çatı kuruluşu olan ISQUA (The Internatıonal Society for Quality in Healthcare) üyesi olan Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) tarafından yürütülen Sağlıkta Akreditasyon Standartları çalışmaları, uluslararası kabul görmüş ilkelere dayanan sağlık hizmetinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Eskişehir Şehir Hastanesinde, Sağlıkta Akreditasyon Standartları bilgilendirme toplantısı Müdürlüğümüz  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Mumcu, Uzm. Uğur Işık, Burcu Elitez, Hastane ve firma yöneticileri ile bölüm kalite sorumlularının katılımıyla gerçekleşti.

Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Ali Mumcu ve Şehir Hastanesi  Başhekimi  Uzm. Dr. Yaşar Bildirici’ nin açılış konuşmalarının ardından Uzm. Uğur Işık tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar