25 Ocak 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tıp Fakültesi Hastanesine yeni ünite

ESOGÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi gün geçtikçe kendini yeniliyor. Son olarak hastanenin kan alma ünitesi revize edilirken, yenilenen ünitede engelliler, çocuk, personel, 65 yaş üstü, erişkin, EKG bölümlerinde ayrı ayrı hastalara hizmet veriliyor.

Tıp Fakültesindeki modern uygulamalar hayata geçmeye devam ediyor. Son olarak hastanenin kan alma ünitesi revize edilirken, yenilenen kan alma ünitesinde engelliler, çocuk, personel, 65 yaş üstü, erişkin, EKG bölümlerinde ayrı ayrı hastalara hizmet etmesi hastaları memnun ediyor. Yeni ünite ile yoğunluğun azaltılması sağlanırken daha ferah ortam ortaya çıkarıldı. Yetkililer yenilenen birim ile birlikte daha çağdaş bir ortamda hizmetlerin süreceğini dile getirdi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar