22 Eylül 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezine (ÜYTE) Uluslararası Onay

Tüp bebek tedavilerinde dünya otörlerinden Danimarkalı Prof. Dr. Peter Humaidan ve Klinik Embriyolog Dr. Diego Ezcurra Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezini ziyaret ettiler.

Danimarkalı Prof. Dr .Peter Humaidan ve Klinik Embriyolog Dr. Diego Ezcurra Ülkemizde incelemek için seçtikleri 25 klinikten birisi olan Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi (ÜYTE)'ni 29.01.2020 tarihinde ziyarette bulundular.

Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezine (ÜYTE) çalışanı hekimlerden bilgiler alan Prof. Dr .Peter Humaidan ve Embriyolog Dr. Diego Ezcurra Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi (ÜYTE) nin fiziki koşulları, laboratuvar alt yapısı ve gebelik sonuçları itibariyle başarılı bulduklarını söyleyerek merkeze bilimsel desteklerini  her zaman sürdüreceklerini ifade ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.