22 Eylül 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Salgın hastalıklara ve virüslere karşı el hijyenine dikkat!

Salgın hastalıklara ve virüslere karşı el hijyenine dikkat!
  • 12 Şubat 2020 Çarşamba
  • 2130 kez okundu

Kış mevsiminde virüslerin neden olduğu salgınlar artıyor. Virüsler soluma ve temas yoluyla kişilere kolayca bulaşıyor ve hastalıklara davetiye çıkarıyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in endüstriyel temizlik ürünleri markası Maratem, M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı virüsleri yok ederek, etkili bir koruma sağlıyor.

Temas yoluyla bulaşma, büyük ölçekte eller vasıtasıyla gerçekleşiyor. Dokunduğumuz yerlerdeki mikroplar önce ellerimizle temas ediyor. Sonrasında ise kirli elleri ağıza ve buruna götürmek virüslerin vücuda giriş yapması sağlıyor. Bu sebeple, özellikle AVM ve toplu taşıma araçları gibi kalabalık ortamlarda virüslerden korunmak için el hijyenine dikkat etmek büyük önem taşıyor. Ellerin yıkandıktan veya bulaşma riskinin yüksek olduğu ortamlarla temas ettikten sonra dezenfekte edilmesi hastalıkların önüne geçmekteki en basit ve en etkili yöntem olarak biliniyor. Eczacıbaşı güvencesiyle üretilen, hızlı ve etkin dezenfeksiyon sağlayan Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı, güçlü formülü sayesinde virüsleri %99,9 oranında yok ederek hastalıklara ve salgınlara karşı koruma sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen dezenfektan, cildi koruyarak el hijyeninde etkili bir çözüm sağlıyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.