30 Mayıs 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

112 Çağrılarına İl Müdürü Bilge Cevap Verdi

Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliğini Ziyaret Eden Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Uğur Bilge 112 Komuta Kontrol  Çağrı Merkezine  Gelen Aramalara Cevap Verdi.

7 gün 24 saat faaliyete olan 112 Çağrı Merkezi ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının İçerisinde bulunduğumuz Koronavirüs salgını ve ilan edilen pandemi nedeniyle öneminin bir kez daha anlaşıldığına vurgu yapan Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Uğur Bilge sürecin kusursuz atlatılması için çaba gösterdiklerini belirterek, bu dönemde iş yoğunluğu ve riski artan değerli personellerimiz işlerini büyük bir titizlik gayret ve fedakârlıkla devam ediyorlar, dedi.

Ziyarette Başhekim Dr.Veli Görkem Pala ile kişisel koruyucu ekipman kullanımı, olası vakalara yaklaşım ve sürecin doğru ilerlemesine yönelik tedbir ve uygulamaları inceleyen Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Uğur Bilge; 112 personellerine  gösterdikleri  özverili çalışmalar ve üstün gayretlerin den dolayı teşekkür etti.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Uğur Bilge; İlimizde ekipman ve koruyucu malzeme eksikliği olmadığını da vurgulayarak, Bakanlığımız ve Bilim kurulunun  talimat ve önerilerini uyguladıklarını belirtti.

Müdür Bilge ayrıca vatandaşlardan kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarıyla birlikte tedbirlere uymalarını, zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarını ve 112 Çağrı merkezini gereksiz aramamalarını istedi. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.