30 Mayıs 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’deki salgınla ilgili gelişmeleri değerlendirdiler

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr.Uğur Bilge, Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş ile Durum Değerlendirmesi Yaptı.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr.Uğur Bilge Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığınca oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulu'na seçilen  ESOGÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş’ la bir araya gelerek COVİD-19 salgını ile  ilgili genel durum değerlendirmesinde bulundular.
Görüşmede  kent  te hizmet veren kamu hastaneleri ,özel hastaneler ve  ilin genel sağlık kapasitesiyle birlikte, sürecin doğru ilerlemesine yönelik  alınan tedbir ve uygulamalar gözden geçirildi.

Görüşmede Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü   Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin de hazır bulundu.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.