20 Eylül 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TATİL GÖRÜNTÜLERİNE TEPKİ: Pandemi bittide bizim mi haberimiz yok?

TATİL GÖRÜNTÜLERİNE TEPKİ: Pandemi bittide bizim mi haberimiz yok?
  • 5 Ağustos 2020 Çarşamba
  • 2735 kez okundu

Bayram tatilinin de araya girmesiyle birçok vatandaşımız turizm bölgelerine akın ettiler. Ancak görüldüğü üzere salgınla mücadelede her an söylenen maske kullanımı, sosyal mesafe gibi terimlerde vatandaşlarımızla birlikte tatile çıkmış görünüyor. Sahillerin halini gösteren fotoğraflara bakınca hem kendim hem de meslektaşlarım başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları adına üzülüyorum. Bizler salgınla mücadelede bunca emek harcarken vatandaşlarımızın bir kısmının bu tedbirsizliği gelecek haftalar için karamsar olmamıza neden oluyor. Salgın başladığından bu yana Avrupa’da en çok vaka sayısının görüldüğü ülkelerden biri olana İtalya’da bile günlük vaka sayısı 300'lü rakamlara inmişken bizim halen 900-1000 civarı vaka sayısında olmamız düşündürücüdür. Eğer gerekli tedbirleri almaya devam etmezsek bizi son derece zor bir sonbahar ve kış mevsimi beklemektedir. Vatandaşlarımızdan ricamız kendileri ve sevdiklerinin sağlığı için tedbirleri elden bırakmamalarıdır.


9.Bölge Eskişehir-Bilecik Eczacı Odası Başkanı Ecz.Metin KAMIŞGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.