24 Eylül 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Şehir Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım 4. Basamakta

Eskişehir Şehir Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım 4. Basamakta
  • 6 Ağustos 2020 Perşembe
  • 2791 kez okundu

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge; Eskişehir Şehir Hastanemiz özellikli sağlık hizmetlerine bir yenisi daha eklediğini belirti.

Prof. Dr. Uğur Bilge; Daha önce Yenidoğan Yoğun Bakım Ünite’miz 3. Seviye standartlarında Eskişehir’e ve bölgeye hizmet vermekteydi. Verilen hizmete ek olarak;

-Retinopati muayene ve tedavisi,

-Hipotermi tedavisi ve hasta başı amplitüd EEG izlemi,

-Nitrik oksit tedavisi

-Hasta başı Ultrasonografi ve Ekokardiyografi çekimi,

-Yenidoğan majör Cerrahi operasyonu,

İşlemlerini yapabilir duruma geçtiğinden seviye 4A Yenidoğan Yoğun Bakım olmuş ve bu hastalara en üst düzey yoğun bakım hizmeti verebilecek duruma gelmiştir. Kütahya, Bilecik ve Ayfonkarahisar gibi çevre illerden tüm Türkiye’ den hasta kabul edebileceklerini belirtti.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge; 4A Yenidoğan Yoğun Bakım Ünite’miz sunduğu sağlık hizmetinin çok önemli olduğu, verilen hizmetlerin kalitesini, niteliğini ve çeşitliliğini artırmak için gayret göstermeye devam edeceğiz.

Bilge; Yenilenen ünitelerimiz için vermiş oldukları katkılar ve emeklerinden dolayı Başhekimimiz Uzm. Dr. Yaşar Bildirici’ye, idarecilerimize ve hekimlerimize teşekkür ederim. Dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.