2 Mart 2021 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ
  • 22 Şubat 2021 Pazartesi
  • 1856 kez okundu

Eskişehir Ülkü Ocakları, Covid-19 salgınına karşı büyük bir özveriyle görev yapan Eskisehir İl Sağlık Müdürlüğü 112 Ambulans Komuta Merkezindeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Eskişehir Ülkü Ocakları üyeleri, Eskisehir 112 Ambulans Komuta Merkezinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Eskişehir Ülkü Ocakları Üyeleri, Eskisehir 112 Ambulans Komuta Merkezi Başhekimi Dr.Veli Görkem PALA'yı ziyaret ederek 112 çalışanlarının Covid-19 salgınına yönelik aldıkları tedbirler ve çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Ülkü Ocakları mensupları daha sonra pandemi döneminin kahramanlarından olan 112 sağlık çalışanları ile bir araya gelerek tatlı ikramında bulundular, sağlık ordusuna fedakarlıkları ve özverileri için teşekkürlerini sundular. Eskişehir Ülkü Ocaklarından yapılan açıklamada, 'T.C Sağlık Bakanlığımızın sürdürdüğü başarılı salgın sürecinden dolayı başta T.C Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz bugün bu fedakar ve özverili çalışmanın en ön saflarında yer alan 112 sağlık çalışanlarını ziyaret ettik. Ziyaretimiz süresince bize eşlik eden ve bizi çalışmaları konusunda bilgilendiren Eskisehir 112 Ambulans Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Veli Görkem PALA olmak üzere tüm 112 sağlık çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz' ifadelerini kullandılar.

#EskişehirÜlküOcaklarıGönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar