22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETOSANAT GALERİSİ’NDE 50. SERGİ

Bugüne kadar on binlerce sanatseveri ağırlayan ETOSANAT Galerisi’nde 50. etkinlik, Ezgi Hakan Verdu Martinez’in seramik sergisi ile gerçekleşti.

Eskişehir’in kültür sanat hayatına renk katmak için yola çıkan ETOSANAT Galerisi 50. etkinliğini düzenledi.  Bugüne kadar on binlerce sanatseveri düzenlediği resim, fotoğraf, seramik ve heykel sergisinde ağırlayan ETOSANAT Galerisi’nde 50. etkinlik Ezgi Hakan Verdu Martinez’in seramik sergisi ile gerçekleşti. Serginin açılış törenine Eskişehir Ticaret Odası Meclis Başkanı A. İskender Bayar, Eskişehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hasan Öztürk ve çok sayıda sanatsever katıldı. Serginin açılış töreninde konuşan ETO Meclis Başkanı A. İskender Bayar, ETOSANAT Galerisi’nde 50. etkinliği düzenlemenin ve şehrin kültür sanat iklimine katkı sağlamanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Bayar, hem akademisyen hem de sanatçı kimliği ile ön plana çıkan, genç yaşına rağmen yurt dışında ve Türkiye’de birçok başarıya imza atan Ezgi Hakan Verdu Martinez’in sergisini konuk etmekten memnuniyet duyduklarını da sözlerine ekledi. Ezgi Hakan Verdu Martinez’in seramik sergisi 4 Mayıs gününe kadar ETOSANAT Galerisi’nde sanatseverleri ağırlamaya devam edecek.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar