27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DEV DİNOZORLAR ÖZDİLEK’ TE

Hareketli Dinozorlar Özdilek Eskişehir AVM’ ye Geliyor

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, 21-26 Nisan tarihleri arasında dev boyutlarda hareketli dinozorların yer aldığı sergiyi Eskişehirlilerle buluşturacak.


Çocuklar gerçeğiyle birebir aynı olan ve hareket edebilen dinozorları Özdilek Eskişehir AVM’ de daha yakından tanıyacak. Dinozorlarla fotoğraf çektirebilecek olan çocuklar nesli binlerce yıl önce tükenmiş bu devasa canlıların gizemli yaşamlarına dair çok ilginç bilgiler öğrenecek. Dev T-Rex, Dimetrodon, dinozor yumurtaları gibi birçok heyecan verici detayın yer aldığı sergi miniklerin olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çekecek.


Özdilek Eskişehir AVM’deki hem eğitici hem eğlenceli etkinlik olan Hareketli Dinozorlar sergisine 21-26 Nisan tarihlerinde ücretsiz gerçekleşecek.
 
 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar