25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GANİ MÜJDE DÜŞÜNCE PLATFORMUNUN KONUĞU OLDU

GANİ MÜJDE DÜŞÜNCE PLATFORMUNUN KONUĞU OLDU
  • 18 Mayıs 2017 Perşembe
  • 3782 kez okundu

Eskişehir Düşünce Platformu Derneği tarafından düzenlenen kokteyl ve etkinliğe gazeteci, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu kişiliğiyle tanınan Gani Müjde konuk olarak katıldı.

Eskişehir Anemon otelde düzenlenen kokteyl sonrası çok sayıda kişinin katıldığı programda, Eskişehir Düşünce Platformu Derneği Başkanı Seyit Ünal Şakar, yaptığı açılış konuşmasında, Eskişehir Düşünce Platformu Derneği'nin vizyonu ve misyonu doğrultusunda faaliyetlerini yoğun bir şekilde devam ettireceğini, üyeleri seçkin konuk ve konuşmacılarla bir araya getirmeye ve yeni projelerle üyelere ve Eskişehir”e katkı vermeye devam edeceklerini söyledi. Açılış konuşmasından sonra sahneye çıkan gazeteci, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu kişiliğiyle tanınan Gani Müjde “Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın konulu konuşmasında gazetecilik, yapımcılık yaşamından geçen çeşitli anıları izleyenlerle paylaşan Müjde çok zor şartlarda bugüne geldiğini ülkede gazeteci, televizyoncu, filmci, sanatçı olmanın zorluklarını anlatırken, slayt eşliğinde yurdum insanının zekasını anlatan görsellere yaptığı yorumlar izleyenleri kahkahaya boğdu. Konukların sorularını yanıtlayan Müjde”ye program sonunda Platform Başkanı Şakar tarafından lületaşından bir pipo hediye edildi.

HABER SALİH GÜVENGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar