25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PARAŞÜT GÜNLERİ 2017 SKYDIVING FEST!

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde,  15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde İLK kez gerçekleşiyor...

Sivrihisar Hava Parkı’nda bir İLK daha! 15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenen  "Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” organizasyonuna, ülkemizin dört bir yanından birçok paraşütçü katılıyor. "Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” seyircilere gökyüzünde rengârenk görsel bir şölen yaşatırken, paraşüt ile ilgilenen sporculara bu imkânı ücretsiz olarak sunuyor. Adrenalin tutkunlarını bir araya getiren bu etkinlik iki gün boyunca paraşütçülere keyifli anlar yaşatacak.
"Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” de bütün atlayışlar ÜCRETSİZ ve her bir Paraşütçü dilediği kadar atlayış yapabiliyor.

Atlayışlar için iki veya üç adet Cessna 172 uçağı kullanılacak. Aynı anda 3 Paraşütçü alabilecek bu uçaklar ile atlayışların AGL 7.000 feet ve 10.000 feet aralığında olması planlanıyor. Atlayışlar 15 Temmuz/Cumartesi günü ve 16 Temmuz/Pazar günü sabah 08.30 ile başlayacak ve havanın müsaitlik durumuna uygun olarak gün batımına kadar devam edecek. Cumartesi akşamı ise tesislerde bulunan "SKY Cafe" de katılımcılara sertifikaları verilecek.

Türkiye’nin İLK Sivil Profesyonel Hanım Akrobasi Pilotu “Semin Öztürk” , 15 Temmuz Cumartesi günü,  nefes kesen bir akrobasi gösterisi ile "Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” de yerini alıyor.    

Dileyen katılımcılar hava parkında kamp kurabiliyorlar.
Sky-Cafe Restoran leziz yemeklerle organizasyon boyunca paraşütçülerin ve seyircilerin hizmetinde..

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar