26 Mayıs 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sihirli Günler Özdilek AVM’de

Sihirli Günler Özdilek AVM’de
  • 9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 3404 kez okundu

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, Ağustos ayının her günü etkinliklerle dolu eğlence programı hazırladı. Sihirli Günler ve Mutlu Oyunlar isimli etkinlikler Özdilek misafirlerine keyifli zaman geçirtiyor.

Ağustos ayının her hafta sonunda çocukların en beğendiği Sihirli Günler etkinliği başladı. Sihirbazlık gösterilerinin yanı sıra çocukların sihirbaz olmayı öğrendiği etkinlikte hem çocuklar hem aileler doyasıya eğlenceli zaman geçiriyorlar.

Sihirbazın yaptığı gösteriler alışılmışın dışında olduğundan birçok kişi çok şaşırıyor ve  dikkatle nasıl yaptığını anlamaya çalışıyor. Aileler ve çocuklar sihirbazlık gösterileri ile eğlenirken çocuklar sihirbaz olmayı öğrenecekleri Sihirbazlık Atölyelerinde sihirli numaralar öğreniyorlar. 14.00-20.00 saatleri arasında Sihirli Günler etkinliğine katılabilirsiniz.


Ağustos ayının her hafta içinde ise Mutlu Oyunlar isimli etkinliğinde büyük küçük herkes birbirinden eğlenceli oyunlar oynayarak keyifli zaman geçiriyorlar. Mutlu Oyunlarda jenga, solo test, tetris, kızmabirader, puzzle, labirent gibi oyunlar bulunuyor. Daha büyük şekilde oynanacak oyunları ücretsiz oynayabilir, ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mutlu Oyunlar 15.00-23.00 saatleri arasında oynanabilecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar