25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

11. PİŞMİŞ TOPRAK SEMPOZYUMU’NDA 11 KONSER

Tepebaşı Belediyesi tarafından 11.’si düzenlen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile Eskişehir, müziğe doyacak. Birbirinden farklı etkinliklerin yanı sıra müziğin de beşiği olacak sempozyum kapsamında 11 farklı konser düzenlenecek.

11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte 11-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek konserlerde birbirinden değerli 11 sanatçı, Eskişehirli müzikseverler için sahne alacak. Sempozyumun açılış konserinde sahne alan Alpay’ın ardından 12 Eylül Salı günü saat 20.30’da Gülcan Altay sevilen şarkılarını seslendirecek.

13 Eylül Çarşamba günü ise Aytaç Karausta sempozyumda konser verecek. Konser ile katılımcılar, türkü dolu bir gece geçirecek. 14 Eylül Perşembe günü de müzik ziyafeti devam edecek ve Altan Eskişehirliler için sahne alacak. 15 Eylül Cuma günü ise Eskişehir’in sevilen sanatçısı Mithat Körler, sevilen şarkılarını seslendirecek. Sempozyum kapsamında düzenlenen konserler, 16 Eylül tarihinde de sürecek ve bu kez Mehtap Meral sevenleri ile buluşacak. 17 Eylül’de ise sempozyuma şarkıları ile renk katacak isim Mesut Girgin olacak. Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda sahne alacak bir diğer isim olan Mehmet Özel de şarkı ve türkülerini 18 Eylül tarihinde Eskişehirliler için söyleyecek. 19 Eylül’de ise sevilen sanatçı Derya İnanç sempozyum kapsamında konser verecek. 23 Eylül Cumartesi gününe gelindiğinde ise şarkıları ile ülke genelinde büyük beğeni toplayan Buray, Eskişehirliler ile buluşacak. Neo AVM açık otopark alanında düzenlenecek konserde Buray, dinlenme rekorları kıran şarkılarını seslendirecek. 24 Eylül tarihinde ise 11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanış konseri gerçekleşecek ve Gecede Müzik Kutusu sahne alacak.

Sempozyum süresince gerçekleştirilen 11 konserin tamamı 20.30’da başlayacak. Tamamen ücretsiz olacak etkinlikler (Buray konseri hariç) Eti Eski Fabrika alanında gerçekleştirilecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar