13 Kasım 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yaşayan Tiyatro Topluluğu "At" oyunuyla sahneye çıktı

Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü Yaşayan Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği, Gyula Hay’ın yazdığı “At” adlı tiyatro oyunu, 16 Ekim Pazartesi günü Sinema Anadolu’da seyirciyle buluştu.

Oyunda, dönemin diktatörü Caligula savaş nedeniyle sıkıntı içerisinde olan ülkenin ekonomisini kendi çıkarlarını korumak için düzeltmeye çalışıyor. Rant için iktidarın kendisine sunduğunu sorgulamadan kabul eden halkın çıkar ilişkileri de mizahi bir üslupla ele alınıyor.

2001 yılından beri pek çok oyun sahneleyen Yaşayan Tiyatro’nun oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer aldı: Zeynep Açıkgöz, Şeyma Akgönül, Salih Can Altay, Kerem Bozkurt, Hasret Dallı, Doğancan Demir, Ezgi Erdoğan, Deniz Eryılmaz, Gizem Doğan, Akasya Galiba, Burcu Gegecan, Serdar Gökkaya, Afra Ebrar Güç, Faize Karalay, Deniz Kaya, Furkan Kaya, Cem Köysu, Haydar Onur Külahlıoğlu, Mustafa Mirzeoğlu, Dicle Oğuz, Ali Osman Taşlı, Burak Tozun, Sezen Zirek.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar