16 Aralık 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Selfyfest’17 üniversite kampüslerinde gençlerle buluşuyor

Selfyfest’17 üniversite kampüslerinde gençlerle buluşuyor
  • 18 Kasım 2017 Cumartesi
  • 2563 kez okundu

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, 21 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Selfyfest’17 kapsamında 7 şehirde üniversite öğrencileriyle buluşuyor. Selfyfest’17’nin ilk durağı 21 Kasım’da İstanbul Üniversitesi olacak.

Selfyfest’17 kapsamında öğrenciler, basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural ve spor spikeri Özgür Buzbaş’la basketbol konusunda; eski futbolcular Ali Ece ve Nihat Kahveci’yle ise futbol konusunda sohbet edebilecekler. Öğrenciler ayrıca yakından takip ettikleri Youtube fenomenleriyle de sohbet etme imkanı bulacaklar.

Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfy Sahne’de ise Deniz Tekin, Sufle, yirmi7 ve Sena Şener müzikleriyle eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy 21 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Selfyfest’17 kapsamında üniversitelerde gençlerle buluşuyor. İlk durağı İstanbul Üniversitesi olacak olan Selfyfest’17 üniversitelileri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturacak.

Selfy Gamezone’da birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar; Selfy Sahne’de doyasıya müzik
Selfyfest’17 kapsamında 7 farklı şehirde 7 üniversite ziyaret edilecek. Tüm gün devam edecek olan etkinlikler kapsamında 10:30-18:00 saatleri arasında kurulacak olan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlenecek. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler hediye edilecek.

Öğrenciler Selfy Gamezone’da basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural ve spor spikeri Özgür Buzbaş’la basketbol konusunda; eski futbolcular Ali Ece ve Nihat Kahveci’yle ise futbol konusunda sohbet edebilecekler. Öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri sokakroportajları.com gibi pek çok Youtube fenomeniyle de sohbet imkanı bulup, onlara merak ettikleri soruları sorabilecekler. Selfy Sahne’sinde ise sanatçı Deniz Tekin, Sufle, yirmi7 ve Sena Şener gençlerle bir araya gelerek eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Selfyfest!17 Programı:

• 21 Kasım İstanbul Üniversitesi – Avcılar İşletme binası
• 23 Kasım Çanakkale 18 Mart Üniversitesi – ÖSEM
• 28 Kasım İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü – Univercity Park
• 30 Kasım Antalya Akdeniz Üniversitesi – Öğrenci Lokali Çadırı
• 5 Aralık Konya Selçuk Üniversitesi – Gökkuşağı AVM
• 7 Aralık Kütahya Dumlupınar Üniversitesi – İİBF Kantin
• 12 Aralık Eskişehir Anadolu Üniversitesi – Öğrenci Merkezi FuayesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar