23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı’nda oda müziği konserleri devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi’nin Çağdaş Sanatlar Galerisinde Nemeth Quartet Grubu ile başlattığı “Oda Müziği” yolculuğu Trio Anka ile devam edecek.

Odunpazarı Belediyesi, Oda Müziği konserlerine devam ediyor. Ünlü müzisyenler Ayhan Aştuk, Kağan Korad ve Demet Gökalp’in oluşturduğu Trio Anka, 27 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 20.00’de Çağdaş Sanatlar Galerisinde müzik severlerle buluşacak.

Dünyada örneğine rastlanmayacak enstrüman kombinasyonuna sahip bir grup olan Trio Anka, tenorun sesi ile viyolonsel ve gitarın sıcak tınısını, dünyanın tanınmış bestecilerine uzanan farklı dönemlere ait renkli bir repertuarla konseri dinleye gelen müzik severleri muhteşem bir yolculuğa çıkaracak.

Trio Anka konserinin davetiyeli olduğunu belirten yetkililer, konser için sınırlı sayıda davetiye basıldığının altını çizdi. Yetkililer, konsere katılmak isteyen vatandaşların davetiyelerini Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nden temin edebileceklerini söyledi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar