13 Aralık 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı’nda film festivali

Odunpazarı’nda film festivali
  • 17 Şubat 2018 Cumartesi
  • 3782 kez okundu

Kültür Sanat çalışmalarında başarılı projelere imza atan Odunpazarı Belediyesi, kültür sanat çalışmalarına devam ediyor.

Yıl içerisinde birbirinden başarılı festivallere ve eşsiz sergilere imza atan Odunpazarı Belediyesi,  “İf Kare Eskişehir”ile kültür sanat çalışmalarına devam ediyor.

Alternatif dağıtım ve paylaşım projesi olan İf ², 33 Şehir 50 farklı noktada sinemaseverlerle bir araya gelecek.  Afyon’dan Batman’a, Tahran’dan Ramallah’a, şehirde aynı anda gerçekleşecek Yeni !f²’nin bu yıl ki teması ise “Kadınlar Var, Hayat Var!” olacak. “İf 2” sinema festivali ile 15 bin’den fazla sinemasever ödüllü filmleri izleme şansı bulacak.

İf İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında “İf Kare Eskişehir” etkinliğini düzenleyen Odunpazarı Belediyesi, 23-24-25 Şubat 2018 tarihlerinden birbirinden güzel film ve söyleşilerle sinemaseverlerin karşısında olacak. 

İF KARE ESKİŞEHİR YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE
“İf Kare Eskişehir” 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde başlayacak.  Sinema yazarı ve eleştirmen Atilla Dorsay’ın “Yeşilçam’dan Bu Güne Türk Sineması” adlı söyleşisi ile başlayacak olan “İf Kare Eskişehir”, 24 Şubat Cumartesi Günü “Ava”, “Dans Eden Kızlar” ve “Yüzleşme” filmleri ile devam edecek.

“İf Kare Eskişehir”, 25 Şubat Pazar Günü’nde “Jane” ve “Kötü Kız” filmleri ile devam edecek. 25 Şubat’ta film gösterimlerinin yanı sıra, 13.00’de sinema yazarı ve eleştirmen Fırat Sayıcı “Türkiye’de ve Dünya’da Kısa Film” konulu bir söyleşi gerçekleştirecek. Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar