22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’

‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’
  • 21 Haziran 2018 Perşembe
  • 430 kez okundu

Odunpazarı Kent  Konseyi  Kadın Meclisi, bir çok alanda olduğu gibi Eskişehir’li  yazarlarımızdan,  Vildan ÇALIŞKAN’ a ikinci kitabı ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ için mini konser eşliğinde söyleşi ve imza günü  etkinliği hazırladı.

Kadın Meclisinin düzenlediği söyleşi ve imza etkinliği 22 Haziran 2018 Cuma günü Yunusemre Kültür Merkezi’ n de saat 20.00 de Mehmet Sadık Bozkurt  tarafından sunulacak.

Yazar ve şair Vildan ÇALIŞKAN; “Biz yazarlar, şairler maalesef bu hayattan göç ettikten sonra hatırlanıyoruz. Bir dönemde gönüllüğünü keyifle yaptığım Odunpazarı Kent Konseyi Kadın Meclisi, sanatçı kadınları yaşarken desteklemek için vefa duyguları ile bu şehrin şair kadınlarını unutmayıp destek vererek, emeklerini ve yazdıkları her satırın kıymetli olduğunu vurgulamıştır.

Ve 2. kitabım ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ a düzenlemiş oldukları bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. ‘’Şiir; hayata dair yazılmış en küçük ahenkli öykülerdir.’’ Yazmanın keyfine sımsıkı tutunmuş, aşkın, sevginin, tutkuların, hep söylediğim gibi ‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’ cümlesiyle iç sesin, duyguların ve aşkın en masumane tariflerini içeren, içten, sıcacık ve kendinizi de içinde hissedeceğiniz ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ imza ve söyleşi etkinliğine tüm Eskişehirli dostlarımızı bekliyorum.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar