20 Nisan 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Sanat Derneği 10.Yunus Emre Şiir Yarışmasını düzenledi

Eskişehir Sanat Derneği, şiirimizin büyük usta şairi Yunus Emre’mizi sanat ortamında anmak ve tanıtmak amacıyla geleneksel olarak ulusal düzenlediği “Yunus Emre Sanat Buluşması” etkinliklerinde bu yıl 10.su olan “Yunus Emre Şiir Yarışması” düzenledi.
    
Yarışma; bir konusu serbest olan şiirler, bir de konusu Yunus Emre’yi yorumlayan, Yunus Emre için yazılmış şiirler diye iki ayrı konuda yapılmaktadır.Son katılma tarihi 31 Ağustos 2018 olan yarışma hakkında bilgi veren Eskişehir Sanat Derneği Başkanı ŞehabeddinTosuner “Yunus Emre Şiir Yarışmamız ülkemizin 200’e yakın şiir yarışmalarımızın arasında en saygın ve büyük ilgi gören yarışmalarımızdan biridir” diye konuştu. Yarışma hakkında geniş bilgi derneğin web sayfasında yayınlanmaktadır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar