16 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BALON SHOW ÖZDİLEK AVM’DE

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, Balonların Efendisi ve Yeteneksizsiniz finalistlerinden Mehmet Erdem ile Balon Show’u gerçekleştirdi. Çocukların olduğu kadar yetişkinlerinde dikkatini çeken etkinlikte balondan neler yapılabileceği herkesi şaşırtacak.

Ücretsiz gerçekleşen etkinlikte Balonların Efendisi’nin yaptığı hayvan figürleri çekilişle izleyenlere hediye edildi. Anne ve babalar çocuklarına balon hediye etmek için kıyasıya yarışırken ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Çocuklarına balondan köpek yapmayı öğrenen aileler keyifli zaman geçirdi. Aileleriyle eğlenceli zaman geçiren çocuklar balonun renkli dünyasını öğrendiler.

28-29 Temmuz tarihlerinde ilk kez Özdilek Eskişehir AVM tarafından gerçekleştirilecek olan Aliş ile Zeliş müzikli çocuk oyununda çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek. Eğlenceli karakterler Aliş ile Zeliş Eskişehirli çocukları eğlendirmeye geliyor. 14:00-17:00 ve 20:00 saatlerinde gerçekleşecek müzikli oyuna tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar