24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2019’un en iddialı Komedi-Aksiyon filmi Eskişehir’de çekiliyor

“Kral Midas’ın Hazinesi” yola çıkıyor
Hazırlıkları uzun süredir devam eden “Kral Midas’ın Hazinesi” adlı sinema filminin çekimleri Eskişehir’de başlıyor. Aksiyon ve komedi üzerine keyifli bir senaryosu bulunan filmin oyuncu kadrosu çekimlere başlamadan önce basının karşısına çıkacak.

Yıldızlar bu filmde buluşuyor
Başrolde “Sabit Kanca” tiplemesiyle büyük bir hayran kitlesi edinen İsmail Baki Tuncer’in yer aldığı filmin oldukça iddialı bir kadrosu var. Başta Orhan Aydın, Yaşar Alptekin ve Serkan Şengül gibi ünlü oyuncuların bulunduğu kadroda güzel oyuncu Sinem Karanfil ve “Havam Yerimde” albümüyle 2018 yılının en iyi çıkışını yapan Aleyna Dalveren de yer alıyor.

İstanbul ve Eskişehir’de çekilecek
Cinemedya’nın yapımcılığını üstlendiği “Kral Midas’ın Hazinesi”nde yönetmen koltuğunda ise Mesut Çetin oturuyor. 28 Eylül’de İstanbul ve Eskişehir’de çekimlerine başlanacak film, üç kafadarın bir tesadüf sonucu Kral Midas’ın hazinesinin haritasını ele geçirmeleriyle başlıyor ve sürprizlerle devam eden komik bir define hikayesini ele alıyor.

Filmin çekimlerinin bir bölümünün gerçekleşeceği Eskişehir Çifteler Sakaryabaşı Tesisleri’nde gerçekleştireceğimiz basın lansmanında siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten onur duyarız.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar