20 Nisan 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vekillerden Destek İstediler

Eskişehir Kırım Türkleri Dernek başkanı Evren Olcay ve ekibi, Eskişehir milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vekillerin her birine Kırım Tatarlarının milli bayrağı, ''Taraklı Tamga'' hediye edildi.

Eskişehir Kırım Türkleri Derneği Başkanı Evren Olcay ve yönetimi, TBMM’de Eskişehir milletvekillerini ziyaret etti. Yeni dönemde seçilen milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eskişehir Kırım Derneği, vekillere ‘’Taraklı Tamga’’ hediye ederek,  vekillerden ‘’Kırım Tatar siyasetiyle daha yakından ilgilenmeleri ve mecliste Kırımlıların sesi olmaları ’’  temennisinde bulundu.

Dernek, mecliste bulunan Eskişehir milletvekillerinden Harun Karacan(AKPARTİ), Emine Nur Günay(AKPARTİ), Utku Çakırözer(CHP), Jale Nur Süllü(CHP) ve Arslan Kabukçuoğlu(İYİ PARTİ)’nu ziyaret etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar