27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı Tiyatrosu yeni oyunuyla seyirci karşısında

Odunpazarı Tiyatrosu yeni oyunuyla seyirci karşısında
  • 14 Kasım 2018 Çarşamba
  • 2166 kez okundu

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, ‘Sanat Odunpazarı’nda sloganıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü’ne bağlı Odunpazarı Belediye Tiyatrosu,  Hasan Polatkan Kültür ve Sanat Merkezi’nde tiyatro severlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 22 Kasım 2018 Perşembe Günü, Ünlü Ayçiçeği Dinlenme Tesisleri adlı tiyatro oyununu sahneleyecek.

Valantın Kataev’in yazdığı Göksel Kortay’ın çevirip uyarladığı oyunun yönetmenliğini, Elçin E. Karaahmet yapacak. Kalabalık bir oyuncu kadrosu ile perde açmaya hazırlanan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, kutu dekoru ve kapalı biçimiyle yine farklı bir türde oyun ile tiyatro severlerle buluşacak. Dekor tasarımını Anıl Ateş Işık’ın kostüm tasarımını ise Borbala Barta’nın üstlendiği oyunda, seyirciyi yine komik ve enerjisi yüksek 2 perde bekliyor.

Şefik Bey; nam-ı diğer Ş.Ş.’nin bir imza almak için geldiği Ünlü Ayçiçeği Dinlenme Tesisleri’nde işlerin karıştığı, yanlış anlamalarla konukların ve çalışanlarının büyük bir koşturmaya girdiği oyunda, hemen her yerden bir karakter çıkarak sizi bekliyor olacak… Oyun her hafta tiyatronun diğer oyunlarıyla dönüşümlü olarak Perşembe ve Cumartesi günleri saat 20:00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde seyircileri ile buluşacak.

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun oyunlarını izlemek isteyen vatandaşlar biletlerini, Yunus

Emre Kültür ve Sanat Merkezi (YKSM) ile Hasan Polatkan Kültür Merkezi gişelerinden temin edilebilirler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar