18 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇOCUK PİYANİSTLERİN GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI

Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde düzenlenen Yıl Sonu Piyano Konseri ile çocuklar, 9 aylık çalışmalarını taçlandırdı.

23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde, Ekin Yalçınkaya eğitmenliğinde 2018 yılı Eylül ayından bu yana piyano çalışmalarını sürdüren çocuklar, düzenlenen Yıl Sonu Piyano Konseri ile eğitimlerini tamamladı.

Katıldıkları eğitimler ile piyano çalmayı öğrenen 8-13 yaş aralığındaki 16 çocuk, düzenlenen konserde ikişer eser çalarak marifetlerini sergiledi. Birçok ünlü eser başta olmak üzere türkülerin de çalındığı etkinliğe katılan veliler,  çocuklarını ayakta alkışladı.

Konsere, geçmiş yıllarda 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde eğitim alan, çeşitli konservatuvarları ve güzel sanatlar liselerini kazanan öğrenciler de konuk sanatçı olarak katılarak; keman, obua ve viyolonselleri ile piyano konserine eşlik ettiler. Konser, minik piyanistlerin koro halinde seslendirdiği İzmir Marşı ile son buldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar