18 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında Dereceye giren ve gösterilmeye değer bulunan fotoğrafların sergi açılışı yapıldı.

27.06.2019 tarihinde Vega Outlet AVM’ de açılışı gerçekleştirilen sergiye İl Tarım ve Oman Müdürü Dr. Emine SEVER, Meteoroloji 3. Bölge Müdürü Ergün GÜLER, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İl Müdürlüğümüz Personeli ve vatandaşlarımız katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER sergi açılışında yaptığı konuşmada;

2009 yılından bu yana düzenlenen Tarım ve İnsan konulu Ulusal Fotoğraf Yarışmasıyla toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi, tarımsal gelişmeler ile tarım, doğa, çevre ve insan ilişkilerinin, estetik ve sübjektif bakış açısıyla belgesel olarak arşivlerde yerini almasının amaçlandığını belirtti.

10.Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergimizin 27-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında Vega Outlet AVM’ de saat 10.00’ dan 22.00’ ye kadar fotoğraf severlerin ziyaretine açık olacağını söyleyen İl Müdürümüz Dr. Emine SEVER, sanatçı titizliği, estetiği ve sevgisiyle toprağı işleyen ve bin bir türlü güzellikteki ürünleriyle hem maddi hem manevi sofralarımızı süsleyen çiftçi ve üreticilerimizin fotoğraflarını görmek isteyen herkesi sergiye davet etti.

Daha sonra protokol tarafından açılışı yapılan serginin hep birlikte gezilmesiyle etkinlik sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar