18 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MİMİ ve MOMO İLE BAYRAM EĞLENCELERİNE HAZIR MISINIZ?

MİMİ ve MOMO İLE BAYRAM EĞLENCELERİNE HAZIR MISINIZ?
  • 29 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2202 kez okundu

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Ramazan Bayramında çocuklar sevilen karakterler Mimi ve Momo ile doyasıya eğlenecek.

4-5-6 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Mimi ve Momo eğlencesinde çocuklar yaratıcı drama, hayvan bulmacası, köpek balığı, duygusal heykeller ve mini cluba ücretsiz olarak katılabilecekler.

Özdilek AVM Müdürü Alim Durmaz; Ramazanın başlangıcından itibaren her hafta sonu çocukları eğlenecekleri birçok etkinlikle buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz. Etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan güncel olarak takip edebilirsiniz. Gerçekleştireceğimiz tüm etkinliklerimiz ücretsizdir. Tüm çocukları ve aileleri keyifli bir bayram geçirmeleri için Özdilek Eskişehir AVM ’ye bekliyoruz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar