3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇOCUKLARIN ESERLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ÇOCUKLARIN ESERLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
  • 30 Mayıs 2019 Perşembe
  • 2852 kez okundu

Tepebaşı Belediyesi Çocuk Merkezleri bünyesinde düzenlenen eğitimlere katılan çocuklar, yıl boyunca ürettikleri eserleri düzenlenen sergi ile Eskişehirlilerin beğenisine sunuyor.

Sergide Özdilek Sanat Merkezi, 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Hedef Batıkent Belde Evi, Aşağı Söğütönü Belde Evi ve Fatih Belde Evi’nde düzenlenen resim, seramik, cam ve ebru branşlarındaki eğitimlerine katılan, 7-17 yaş arasındaki, yaklaşık 100 öğrencinin eserleri sergileniyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Atila Özer Karikatürlü Ev’deki sergiyi gezerek eğitmenlerden çocukların eserleri hakkında bilgiler aldı. Ataç, “Belde Evlerimiz ve çocuk merkezlerimizin bu tarz çalışmaları yıllardır sürüyor. Bu sene çocuklarımızın çalışmaları sergiledi. Hem sanat adında, hem düşünce adına çok güzel işler çıkmış. Dileğimiz, çocuklarımız büyüyünce de sanatla uğraşsın. Çünkü sanatla uğraşan insan, kötülükle, yalanla uğraşmaz. Sanat, insanın gönlünü yumuşatan, kafalardaki olumsuzlukları temizleyen çok önemli bir unsur. Çocuklarımızı kutluyorum, bize hayat verdiler, nefes verdiler” şeklinde konuştu.

Sanata Gel adlı sergi, 30 Mayıs Perşembe gününe kadar Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatürlü Ev’de görülebilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.