3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

7 OBJEKTİFİN MAYIS GÜNLÜĞÜ...

7 OBJEKTİFİN MAYIS GÜNLÜĞÜ...
  • 1 Haziran 2019 Cumartesi
  • 3245 kez okundu

Eskişehir Sanat Derneği üyesi yedi fotoğrafçı, doğa ve insan fotoğraflarından oluşan bir sergi açtı..

Eskişehir Sanat Derneği üyesi Bedrettin Yılmaz, Bülent Kızılkuş, Erkan Dinç, Nilüfer Sezer, Sadullah Aksu, Semra Yıldırım ve Süleyman Yağcıoğlu fotoğrafçılar, sanatsal fotoğraflardan oluşan “7 Objektifin Mayıs Günlüğü” başlıklı bir sergi açtılar. Eskişehir Sanat Derneği Sergi Salonu’nda açılan sergiye sanatçılar ve sanakseverler de katılırken, sergide doğa, insan, manzara fotoğraflarınn ağırlık taşıdığı görüldü. Fotoğraf Grubu sorumlusu Nilüfer Sezer, serginin 30 mayıs-17 haziran tarihleri arasında açık kalacağını belirterek, sanatseverleri, fotoğrafa ilgi duyanları Sanat Derneği’ne beklediklerini söyledi. Sezer, serginin Sanat Derneği’nin yeni binasındaki ilk fotoğraf sergisi olduğunu da belirtti. Dernek başkanı Şahabettin Tosuner ise sanat derneğinin çeşitli etkinliklerle çalışmalarını sürdüreceğini belirterek, "Sanat Derneği sergiler, farklı etkinlikler olmadan var olmamaz. Derneğimiz sanatçıların, şair ve yazarların buluştuğu, etkinlikler gerçekleştirdiği bir merkez niteliğindedir" dedi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.