3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DÜNYANIN MERKEZİNDE FESTİVAL ZAMANI

DÜNYANIN MERKEZİNDE FESTİVAL ZAMANI
  • 8 Haziran 2019 Cumartesi
  • 2915 kez okundu

Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali 28 Haziran’da başlıyor. Sivrihisar dünyanın merkezi oluşunu bir kez daha gösterecek, ünlü sanatçılarla birçok etkinlik düzenlenecek

Bircan Deniz Savcı - Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali için hazırlıklar tamamlandı. Sivrihisar Belediyesi, festivalin8-29-30 Haziran tarihlerinde üç gün boyunca gerçekleşeceğini duyurdu.

DOLU DOLU ÜÇ GÜN
Felsefe ve mizah ustası Sivrihisarlı Nasreddin Hoca’nın anılacağı festivalde konserler, uluslararası halk dansları gösterileri, atletizm yarışmaları, gösteriler, sergiler, çocuk oyunları, Sivrihisar'a özgü yöresel ve organik ürünlerin tanıtımı, lezzetli ikramlar, hediyelik eşya stantları ve sürpriz etkinlikler düzenlenecek. Sivrihisar Belediyesi, bu yıl da herkesi “Dünyanın merkezine davetlisiniz” sloganı ile festivale davet etti.

NASREDDİN HOCA İLE BULUŞALIM
Geçtiğimiz yıllarda da yoğun ilgi gören ve Türkiye’nin en gözde festivallerinden biri haline gelen festivalle ilgili Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, tüm vatandaşları ilçelerine beklediklerini ifade ederek, Sivrihisarlı Nasreddin Hoca’yı hep birlikte anmaya vatandaşları davet etti. 


Ceceli, Sali ve Belevi’den konserler

Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali boyunca ünlü sanatçılar da konserler verecek. Cem Belevi konseri 28 Haziran’da, Mustafa Ceceli konseri 29 Haziran’da ve Ziynet Sali konseri de 30 Haziran’da halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.