15 Aralık 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Temmuz ayında her hafta sonu farklı bir masal tiyatrosu

Temmuz ayında her hafta sonu farklı bir masal tiyatrosu
  • 22 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 2645 kez okundu

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, temmuz ayında yine çok eğlenceli bir etkinlik olan Masallar Tiyatrosu ile çocukları eğlendirmeye devam ediyor.

Masallar Tiyatrosu’nun üçüncüsü olan Viki ile Voko isimli tiyatro gösterisinde iki arkadaşın arasına yeni bir arkadaşın eklenmesiyle ortaya çıkan eğlenceli gösteriye minik misafirler interaktif olarak katıldılar. Keyifli gösterinin sonunda çocuklar dans ettiler ve aileleri çocuklarının bol bol fotoğrafını çekti.

Özdilek Eskişehir AVM’de  27-28 Temmuz Uyuyan Güzel isimli tiyatro gösterisi temmuz ayı saat 15:00 ve 19:00 seanslarında minikleri bekliyor.

Tiyatro meraklısı çocukları bir araya getirecek tiyatrosu gösterisini çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek. Masallar Tiyatrosu gösterileriyle çocuklar gönüllerince eğlenerek, çocuk olmanın Özdilek Eskişehir AVM’nin eğlenceli dünyasında çıkartacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar