7 Temmuz 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

20. Ulusal Turizm Kongre’si Eskişehir’de yapılıyor

Birincisi, Dokuz Eylül Üniversitesi Aydın Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından, Prof. Dr. Hasan Zafer Doğan’ın öncülüğünde 1990 yılında Kuşadası’nda düzenlenen Ulusal Turizm Kongresi’nin 20’incisi 16-19 Ekim 2019 tarihlerinde Eskişehir’de, Anadolu Üniversitesi turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde yapılıyor. Temasının “Şehir Turizmi” olarak belirlendiği kongreye ülke içinden ve dışından yedi davetli konuşmacı katılıyor.

Birincisi,, Dokuz Eylül Üniversitesi Aydın Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından, Prof. Dr. Hasan Zafer Doğan’ın öncülüğünde 1990 yılında Kuşadası’nda düzenlenen Ulusal Turizm Kongresi’nin 20’incisi 16-19 Ekim 2019 tarihlerinde Eskişehir’de, Anadolu Üniversitesi turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde yapılıyor. Temasının “Şehir Turizmi” olarak belirlendiği kongreye ülke içinden ve dışından yedi davetli konuşmacı katılıyor.

20’inci Ulusal Turizm Kongresi’yle paralel olarak, 4’üncü Uluslararası Turizm Kongresi (4th International Tourism Congress) de aynı tarihlerde uluslararası katılıma açık olarak düzenleniyor. Son yıllarda şehir turizmi alanında Eskişehir’in artan önemi dolayısıyla kongrelerin temasının “Şehir Turizmi” olarak belirlendiği kongrelerle ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Kongre Dönem Başkanı ve Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Oktay EMİR, kongrelere ülke içinden ve dışından yedi davetli konuşmacının katılacağını bildirdi. Prof. Dr. Emir davet edilen konuşmacılar arasında Prof. Dr. Muzaffer UYSAL (ABD), Prof. Dr. Metin KOZAK (Türkiye), Prof. Dr. Fahri KARAKAYA (ABD), Prof. Dr. Dimitrious BUHALİS (İngiltere), Prof. Dr. Tamara RATZ (Macaristan), Prof. Dr. Christian MAURER (Avusturya) ve Dr. Salim KADIBEŞGİL (Türkiye) yer aldığını bildirdi. Prof. Dr. Oktay EMİR, kongreler kapsamında çeşitli sanatsal etkinliklerin yanı sıra “Eskişehir’de Şehir Turizmi” konulu bir çalıştayın da düzenlenmesinin planlandığını sözlerine ekledi.

Kongrelerle ilgili ayrıntılı bilgiye şu internet adreslerinden erişilebilir:

https://utk20.anadolu.edu.tr/

http://itc2019.anadolu.edu.tr/

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.