15 Aralık 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SODİGEM Bilgilendirme ve Tanıtım Stantları

SODİGEM Bilgilendirme ve Tanıtım Stantları
  • 31 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 1909 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SODİGEM), tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerini sürdürüyor.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan ÇOMAKLI’nın destekleriyle kurulan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden SODİGEM, sosyal medyanın doğru kullanımı ve dijital dünyanın beraberinde getirdiği tehlikeler konusunda toplumu bilinçlendirme ve eğitme çalışmalarını şehir içinde ve şehir dışında sürdürüyor.

Yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken merkez, son olarak açtığı stantlar ile hem birimi tanıtıyor hem de çocuklar tarafından yaz tatilinde kullanımı artan dijital dünyadaki tehlikelere karşı aileleri uyarıyor.

Her gün binlerce kişinin farklı şehirlere seyahat etmek üzere kullandığı Eskişehir Tren Garı’nda kurulan stantta vatandaşlara SODİGEM’in tanıtıcı broşürleri dağıtıldı. SODİGEM ekibi tarafından şehre gelen ve çeşitli şehirlere seyehat edecek yolculara merkezin çalışmaları hakkında bilgiler verilirken aynı zamanda merkez tarafından hazırlanan “SODİGEM Tanıtım Broşürü” ve “Ailelere Yaz Tatilinde Dijital Dünya Uyarıları Broşürü” dağıtıldı. Ekipce dağıtılan yaklaşık 2500 broşür vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Anadolu Üniversitesi ve SODİGEM’e bu başarılı çalışması için teşekkür eden vatandaşlar topluma dijital dünyanın tanıtılması gerektiğini söyledi.

ESPARK’TA DA DAĞITIM YAPILACAK

SODİGEM  tarafından 30 Temmuz Salı günü ise, Espark Alışveriş Merkezi’nde broşür dağıtımı yapılacak. Merkezin, şehir genelinde vatandaşları bilgilendirme amacıyla düzenleyeceği etkinlikler devam edecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar