15 Aralık 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gala İçin Eskişehir’e Geldiler

Eskişehir’de bir ilki gerçekleştirerek vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Özdilek Cinetime Sinemaları, başrollerini Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Emre Altuğ ve Rojda Demirer’in paylaştığı, yılın komedi filmi Geniş Aile Komşu Kızı filminin galasını gerçekleştirdi.

Geniş Aile Komşu Kızı filminin Eskişehir özel galasına filmin başrol oyuncuları Bülent Çolak, Emre Altuğ, Rojda Demirer, Tuğçe Karabayır, Tolga Canbeyli katıldı.  Film başlamadan önce seyircilerle buluşan oyuncular film hakkındaki düşüncelerini paylaştılar. Eğlenceli ve bir o kadar samimi olan oyuncular sinema salonuna geçerek filmlerini sinemaseverlerle birlikte izlediler. Oyuncular tüm misafirlere filmlerini izlemeye geldikleri için teşekkür ettiler. Hayranları oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar