9 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜGVA ESKİŞEHİR FATİH SERT İLE YOLA DEVAM DEDİ

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof.Dr. Ayşen Gürcan ,Genel Başkan Yardımcısı Seçkin, Teşkilat Bölge Sorumlusu Gökhan Tekbıyık, İl Temsilcisi Fatih Sert, il ve ilçe yönetim kurulları ve İl kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurul, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan , TÜGVA'nın Eskişehir’deki çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade ederken ‘’Eskişehir Türkiye Gençlik Vakfı’nı kurulduğu günden bugüne kadar yakından takip ediyorum. Yeni dönemde gayretlerinin artacağını ve başarılarının devam edeceğini düşünerek Fatih Sert ve yönetimine başarılar diliyorum’’ dedi.

TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Seçkin Koç, Türkiye genelinde teşkilatlanarak büyük bir aile olduklarını belirtti. Gençliğimizin tüm dünya için umut olduğunu dile getiren Koç, Eskişehir yönetiminin geçmişte yaptığı ve yeni dönemde yapacakları çalışmalardan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti.

TÜGVA Eskişehir İl Temsilcisi Fatih Sert önceki genel kuruldan bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında sunum yaptı. İki yıl içerisinde 300’ü aşkın faaliyet ve etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Sert, bu konuda çok büyük veballeri üstlenen bir vakıfta mutlulukla çalıştığını ve bu kapsamda tüm gençlere ulaşmak için çabaladıklarını ayrıca önümüzdeki dönemde de Eskişehir Tügva’ya ait yurt,  kırahathaneler ve futbol okulu açacaklarını dile getirdi. Sert ‘’Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini ön planda tutarak, kendini devamlı geliştiren, ayakları yere basan, kültürel birikime önem veren yenilikçi ve nitelikli, yeni nesil gencin enerjisini, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, derdi vatana, millete ve ümmete hizmet etmek olan bir yeni nesil gençliği yetiştirmeyi arzuluyoruz. Ülkemizin ve milletimizin hedeflerine Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciği yönetimi olarak bizler de katkı sağlamak, daha iyi projelere imza atabilmek için en iyi şekilde çalışacağız.’’ dedi.

Yapılan konuşma ve sunumların ardından Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği görevinde Fatih Sert ile yola devam etme kararı alındı.

Yeni Tügva Eskişehir Yürütme Kurulu
İl Temsilcisi Fatih Sert
İl Teşkilat Koordinatörü Mehmet Serkan Taştan
Medya ve İletişim Koordinatörü Mustafa Özsoy
Mali İşler ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü Galip Özsarı
İdari ve Hukuki İşler Koordinatör Hasan Arslan
Spor Koordinatörü Abdullah Binici
Yurt Koordinatörü Mustafa Said Köseler
Çalışan Gençlik Koordinatörü Kurtça Emin Kaya
Kadın ve Aile Koordinatörü Nurşah Altaşer
Üniversite Koordinatörü Talha Cesur
Lise Koordinatörü Fatih Hasan Şen
Ortaokul Koordinatörü Nurullah Tufan

Yönetim kurulu açıklandıktan sonra kapanış Asr Suresi ile yapıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.