20 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

VATANSEVERLİK RUHUYLA HAZIRLANAN ÖRNEK PROJE

VATANSEVERLİK RUHUYLA HAZIRLANAN ÖRNEK PROJE
  • 29 Ağustos 2019 Perşembe
  • 2277 kez okundu

Eskişehir'in köklü firmalarından Özbesin Gıda A.Ş.’nin özel günlerde hazırladığı sosyal sorumluluk projesi görenlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında özel günlerde insanlara milli duygularını yaşatmak isteyen firma, o günün anlam ve önemini ifade eden farklı kareografiler hazırlıyor. Yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği projeyi, farklı okullardan öğrenciler ziyaret ediyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı için 81 ilden gelen toprakla Türkiye haritası yapan Özbesin Gıda A.Ş.’nin, ‘‘Zafere Giden Yol Dumlupınar’’ konulu çalışmasında Atatürk’ün Büyük Taaruz’da söylediği sözler, savaş zamanını yansıtan fotoğraflar ve savaş hakkında bilgiler yer alıyor.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANIYOR

’’18 Mart Çanakkale Zaferi’ne özel 57. Alay Şehitliği ve Anıtını yaptığımızda insanların maketin başında ellerini açıp dua ederken ağladığını gördük’’ diyen Özbesin Gıda A.Ş. Batıkent Şube Müdürü Orhan Erçevik, sözlerine şöyle devam ediyor: ’’Doğru yolda olduğumuzu, milli duyguları aktarabildiğimizi hissettik. 30 Ağustos çalışmamızı 25 Ağustos'ta hazırladık ve sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimleri olumlu yönde ve her seferinde bir sonraki çalışma ne olacak diye merak içindeler. Özel günler yaklaşırken bizden daha heyecanlı bir şekilde gelip, ne yapacağımızı soruyor olmaları bizi mutlu ediyor. Her kareografiye ortalama 2 ay öncesinden hazırlanıyoruz. Yönetim kurulumuz eşliğinde hareket planlarımızı hazırlıyoruz. Bu ruhu yaşatabilmek adına öncelikle biz bu ruha bürünüyoruz. Patronlarımızdan personelimize kadar herkes bu işin mutfağında yer alıyor. Gerçekleştirdiğimiz projenin sonunda bir çift yaşlı göz görmek, maketin başında İzmir marşını söyleyen bir çocuğa eşlik etmek emeğimizin karşılığını almış oluyoruz. Bu 30 Ağustos’ da ise zafer pastasını büyük bir coşkuyla, o gün şubemizde olan herkesle birlikte keseceğiz.’’Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.