20 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SİVRİHİSAR’DA KUTLANDI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SİVRİHİSAR’DA KUTLANDI
  • 31 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1820 kez okundu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97.yılı Sivrihisar da düzenlenen tören ile kutlandı. Gazi ve Şehitler şanlı zaferin 97.yılında bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıldı.

Kutlama programında Sivrihisar Kaymakam V. İsmail Soykan, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Hava Bakım Albay Ali İnci yer aldı. Kaymakamlık Makamında başlayan kutlama töreni, Atatürk Anıtına çelenk sunma ile devam etti.

Kaymakam İsmail Soykan, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Hava Meydan Komutanı Albay Ali İnci Sivrihisar Halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamalarının ardından, öğrencilerin Halk Oyunları gösterileri ilgiyle takip edildi. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Türkiye'nin milli akrobasi pilotları Ali İsmet Öztürk ve Semin Öztürk’ün gösterileri ile son buldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.