17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı’ndan muhteşem gösteri

Odunpazarı’ndan muhteşem gösteri
  • 4 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1094 kez okundu

Odunpazarı Belediyesi’nin mahallelerde etkinlikleri artırmak ve mahallelere canlılık kazandırmak için düzenlediği Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Hamamyolu’nda gerçekleştirilen dans gösterisi ve konser ile devam etti. Konserden, film gösterimi ve dans gösterisine birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, 6 Eylül Cuma Günü Osmangazi Mahallesi’nde yer alan Kanlıkavak Parkı’nda yapılacak film gösterimi ile devam edecek.

Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği’ne Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve çok sayıda vatandaş katıldı. Odunpazarı Belediyesi YKSM Çocuk Korosu’nun konser verdiği Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliğinde YKSM Halk Oyunları Ekibi de halk dansları gösterisi yaptı. Halk dansları gösterisi, renkli gösterilere sahne oldu. Halk dansları gösterisi izleyicilerin büyük beğenisini kazanırken, vatandaşlar bu gösteriyi görüntülemek için adeta birbiri ile yarıştı. YKSM Halk Oyunları Ekibi,  gösteri sonunda büyük alkış aldı.

YKSM Çocuk Korusu, sevilen Yeşilçam şarkılarını seslendirdi. Dinleyicilerine nostalji dolu bir akşam yaşatan YKSM Çocuk Korusu, Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunu ise seslendirdiği “Bir Başkadır Benim Memleketim” adlı şarkı ile kutladı. YKSM Çocuk Korusu’nun seslendirdiği şarkılara dinleyiciler de eşlik etti. Dinleyenlerin kulaklarının pasını silen YKSM Çocuk Korusu, büyük beğeni topladı.

Eskişehir’in kurtuluşunun 97’nci yılı kutlamaları ve Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği

kapsamında, Odunpazarı Belediyesi ve Aiesec öğrencileri işbiriliği ile ‘Aiesec Öğrencilerinin Eskişehir Fotoğrafları’ konulu bir fotoğraf sergisi düzenlendi. Aiesec öğrencileri daha önce Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Galerisi’ne gezi düzenlemiş, gezi sonrasında da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili düşüncelerini kaleme almıştı. Bu yazıların da yer aldığı sergi, yoğun ilgi gördü.

Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, 6 Eylül 2019 Cuma Günü Osmangazi Mahallesi’nde yer alan Kanlıkavak Parkı’nda yapılacak film gösterimi ile devam edecek. Saat 21.00’de başlayacak etkinlikte çekimleri Odunpazarı’nda yapılan Cenaze İşleri adlı filmin gösterimi yapılacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.