21 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı Modern Müze Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla 7 Eylül’de Açıldı

OMM - Odunpazarı Modern Müze’nin kurucusu ve Polimeks Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca ve Polimeks Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Siyahi dün (07.09.19) öğle saatlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Eskişehir Milletvekili Alev Sibel Çakıröz, Türkiye Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Türkiye'nin Tokyo Büyükelçisi Hasan Murat Mercan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Orgeneral Atilla Günal, Eski Bakan Nabi Avcı, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak katılımlarıyla onurlandıkları özel bir etkinlikle müzenin açılışını gerçekleştirdi.

Daha sonra müzeyi gezen Erdoğan eserleri inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Müze gezisinin devamında Marshmallow Laser Feast’in Türkiye’de ilk kez sunduğu çok algılı etkileyici sanal gerçeklik deneyimlendi. Yetenekli bambu ustası Tanabe Chikuunsai IV, müzeye özel ürettiği enstalasyon çalışmasını müze gezisi sırasında özel bir performans ile tamamladı.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.