21 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YKSM Müzik topluluğundan konser

Odunpazarı Belediyesi tarafından mahallelerdeki etkinlikleri artırmak ve mahallelere canlılık kazandırmak için düzenlenen Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Sezai Aksoy Halk Merkezi Bahçesi’nde YKSM Müzik topluluğunun verdiği muhteşem konser ile devam etti.

Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz akşamlarını unutulmaz kılan Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Erenköy Mahallesi’nde devam etti. Sezai Aksoy Halk Merkezi Bahçesi’nde gerçekleşen etkinliğe Erenköy sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, Erenköylülere müzik dolu bir akşam yaşattı. Odunpazarı Belediyesi’nin gezici konser aracı SahneFon da alandaki yerini aldı ve YKSM Müzik Topluluğu, SahneFon’da muhteşem bir konser verdi. Konserde birbirinden güzel ezgileri seslendiren YKSM Müzik Topluğu, dinleyicilerini adeta mest etti. Dileyiciler, YKSM Müzik Topluluğu tarafından seslendirilen hareketli ezgilere oyunlarıyla eşlik etti.  Etkinlikte ayrıca Damlalı Karaağaç Köyü Derneği Halk Oyunları Ekibi de unutulmaz bir halk oyunları gösterisi yaptı.  Damlalı Karaağaç Köyü Derneği Halk Oyunları Ekibi gösterisini Türk Bayrağı açarak tamamladı. Halk Oyunları Ekibinin bu hareketi, çevreden büyük alkış aldı.

AKŞAMLAR BİRLİKTE GÜZEL ETKİNLİĞİ YKSM MÜZİK TOPLULUĞU KONSERİ İLE DEVAM EDECEK

Konserden, film gösterimi ve dans gösterisine birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Akşamlar Birlikte Güzel Etkinliği, 13 Eylül Cuma Günü 20.30’da Gündoğdu Mahallesi Ersin Çakal Parkı’nda gerçekleştirilecek konser ile devam edecek. Akşamlar Birlikte Güzel Etkinlikleri kapsamında 14 Eylül Cumartesi Günü ise Emek Mahallesi Amigo Orhan Halk Merkezi’nin yanında bulunan Baştürk Parkı’nda saat 20.30’da YKSM Müzik Topluluğu Konseri düzenlenecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.