5 Haziran 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

14 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sosyal Sorumluluk Projesi

14 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sosyal Sorumluluk Projesi
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 1440 kez okundu

Kanatlı AVM ve Tesla Creative işbirliği ile 14 Eylül 2019 tarihinde Kanatlı AVM giriş katında yer alan 3.20m x 1.80m ebatlarındaki reklam alanına yapılan selfie noktasında her fotoğraf ve selfie çeken kişi ya da kişilerin “Duyarsız Kalamam” etiketiyle yayınladığında Tesla Creative , sokak hayvanlarına 0,02 mama yardımı yapacaktır.

 Bu kampanya iki aşamadan oluşmaktadır:

1. aşama 4 .10.2019’a kadar sürecek kampanya da fotoğraf ve selfie çekimi ne kadar çok olursa, sokak hayvanlarına mama dağıtım miktarı artacaktır.

 2. Aşama ise 31 Ekim.2019 tarihine kadar sürecek olup, 1 Kasım 2019’de yine fotoğraf ve selfie paylaşım yoğunluğuna göre sokak hayvanlarına dağıtılacak mama miktarı artacaktır.

 Bu çalışmanın amacı; Sponsorlu Reklam için büyük platformlara ayrılan bütçenin, insanların kendi aralarındaki dayanışması sonucu sokak hayvanlarına kanalize edilmesi gerektiğidir. Bu noktada çekilen selfie sosyal media da ne kadar çok paylaşım gerçekleşirse kampanya o kadar başarıya ulaşacaktır ve önemli olan büyük kurumların reklam gücünün yerine, her bir bireyin bu kampanyaya duyarlılık gösterip belirlenen alanda (Kanatlı Alışveriş Merkezi Zemin Kat da belirlenen alanda)fotoğraf ve selfie çekip kendi aralarındaki bağlantılantılarını kullanmaları yeterlidir. Belirlenen alanda fotoğraf ve selfie çekimi ve sosyal mediada paylaşımı sayesinde şirketlere gidecek olan reklam bütçeleri yerine sokak hayvanlarına destek vermiş olacaklardır. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.